fbpx Od zera do milionera | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Od zera do milionera

Natalia BogdanKolejnym praktykiem, który na Wydziale Ekonomicznym wygłosi wykład w ramach cyklu „Szczęście to nie przypadek. Kształtowanie umiejętności zawodowych” będzie Natalia Bogdan, założycielka i prezes Zarządu ogólnopolskiej agencji pracy tymczasowej i doradztwa personalnego JOBHOUSE.

Temat wykładu zaplanowanego na 16 kwietnia brzmi „Od zera do milionera czyli jak zostałam businesswoman”. Spotkanie otwarte w Sali C301, godz. 9.45-11.15.

Natalia Bogdan jest magistrem Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz absolwentką Podyplomowego Studium Prawa Pracy na Uniwersytecie Gdańskim i Human Resources Management na Instituto Politecnico do Porto. Od początku kariery związana z branżą HR. Swoje doświadczenie zdobywała w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Holandii i Portugalii. Pracowała w największych agencjach zatrudnienia w Europie. Zarządza spółką, która osiąga wielomilionowe obroty i zatrudnia blisko 3000 pracowników. Służbowo i prywatnie ciągle w ruchu –ukończyła maraton, 3 półmaratony i 4 triathlony.

piątek, 10 kwietnia 2015 roku, 15:31