fbpx Fotorelacja z Tygodnia Organizacji Studenckich | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Fotorelacja z Tygodnia Organizacji Studenckich

13 kwietnia na Wydziale Ekonomicznym w Sopocie, odbył się panel dyskusyjny "Organizacje Studenckie - a po co to komu?". Radio MORS ma przyjemność być patronem medialnym Tygodnia Organizacji Studenckich.

Zobaczcie jak było!

Panel dyskusyjny "Organizacje Studenckie - a po co to komu?"

Joanna Łaszcz przy stanowisku Radia MORSStoiska organizacji studenckichAula Wydziału Ekonomicznego przed debatąSłuchacze debatyPanel dyskusyjny "Organizacje Studenckie - a po co to komu?"Panel dyskusyjny "Organizacje Studenckie - a po co to komu?"Panel dyskusyjny "Organizacje Studenckie - a po co to komu?"Panel dyskusyjny "Organizacje Studenckie - a po co to komu?"Panel dyskusyjny "Organizacje Studenckie - a po co to komu?"Panel dyskusyjny "Organizacje Studenckie - a po co to komu?"Panel dyskusyjny "Organizacje Studenckie - a po co to komu?"
środa, 15 kwietnia 2015 roku, 11:55