fbpx Wystawa malarstwa "Ptaki i sztuka" | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Wystawa malarstwa "Ptaki i sztuka"

Rysunek Andrzeja RabiegiProf. dr hab. Dariusz L. Szlachetko, dziekan Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego oraz Andrzej Stelmasiewicz, prezes Fundacji Wspólnota Gdańska zapraszają na wystawę malarstwa Andrzeja Rabiegi. Wystawa w holu Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego będzie czynna do 22 maja w godz. 08.00-20.00.

Andrzej Rabiega to artysta grafik, malarz. Urodził się w Gdańsku w 1967 roku. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Studiował malarstwo w pracowni prof. Hugona Laseckiego. Dyplom [1997] z grafiki w pracowni prof. Janusza Górskiego.

Był jednym z pierwszych pracowników zatrudnionych w portalu "Wirtualna Polska".  W 1999 roku jego projekt otrzymał nagrodę za najlepszą stronę internetową dla Banku PEKAO SA.

Od 2001 roku jest "wolnym strzelcem". Od roku 2010 wykłada przedmiot "Fotografika" w Sopockiej Szkole Wyższej. Prowadzi studio graficzne st77.

Rysunek Andrzej Rabiega

czwartek, 16 kwietnia 2015 roku, 19:30