fbpx Juwenaliowe aktualności Radia MORS | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Juwenaliowe aktualności Radia MORS

Baner AferyWitamy w MORSonaliach czyli juwenaliowych aktualnościach Radia MORS. Powracamy po rocznej przerwie. Za nami rok oczekiwania i zgadywania – kto zagra na juwenaliach? W przypadku UG raczej nie ma wątpliwości kto zagra w tym roku, ale inaczej ma się rzecz w przypadku innych trójmiejskich uczelni. Zatem nie przeciągając, przejdźmy do rzeczy.

Juwenaliowe imprezowanie zaczęliśmy w czwartek, 7 maja w klubogalerii Bunkier. Na dwóch parkietach bawiliśmy się w zupełnie różnych stylach muzycznych. Organizatorzy zadbali także o specjalne atrakcje, jak najbardziej na topie – czyli hasztagi. Tablice z unikalnymi tekstami sprawią, że fotorelacja z tej imprezy będzie wyjątkowa! Wymieniajcie się z innymi uczestnikami imprezy tak, żeby skompletować zdjęcia ze wszystkimi tabliczkami! #epickimelaż #zabunkrowani #zemnąsięnienapijesz? To tylko niektóre z przykładów, więcej znajdziecie oczywiście na wydarzeniu na fejsbuku.

W piątek rusza Afera, czyli juwenalia Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Jak piszą sami organizatorzy czekają nas 2 dni pełne muzyki przeplatanej atrakcjami sportowymi, wernisażami, wystawami, pokazami video i mnóstwem niespodzianek. Główne atrakcje odbywać się będą w trzech lokalizacjach, a są to: Mała Zbrojownia, Protokultura i Lawendowa 8.

Warto podkreślić, że wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny dla posiadaczy opasek Afera, które zdobędziecie w Małej Zbrojowni od godziny 18 w piątek, właśnie tam i właśnie wtedy Afera się rozpocznie. Dodatkowo opaski zapewnią Wam zniżkę w Lawendowej na popularny wśród studentów napój gazowany, a Lawendowa zapewnia szeroki wachlarz omawianych napojów.

Co nas czeka przez całe 2 dni Afery? W tym roku przed nami przekrój muzyki elektronicznej. Grono artystów z całej Polski, wśród których m.in. Eloe, Przememek, Invisible Steppers i wielu innych. Znajdzie się coś dla fanów techno, trip hopu, trapu, dram end bejsu czy dub stepu.

Więcej informacji o juwenaliach i towarzyszących im wydarzeniach znajdziecie na Facebooku.

Na dziś to już wszystko, ale będziemy z Wami przez cały juwenaliowy maj. Przed nami takie imprezy jak Medykalia, Technikalia, Neptunalia i inne. Bądźcie z nami, jeśli chcecie być na bieżąco!

Ada Enerlich, Mikołaj Piłat

piątek, 8 maja 2015 roku, 12:46