fbpx Dlaczego warto być aktywnym studentem? | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Dlaczego warto być aktywnym studentem?

BeActiveDlaczego warto być aktywnym studentem? – to pytanie jakie zadaliśmy naszym słuchaczom w MORSonaliach czyli naszym serwisie informującym o wydarzeniach organizowanych w Trójmieście w ramach juwenaliów. Dla autorów najciekawszych, najbardziej oryginalnych pod względem formy i treści odpowiedzi przygotowaliśmy nagrody – karnety Comfort BeActive uprawniające do korzystania z klubów fitness.

Spośród nadesłanych odpowiedzi wybraliśmy dwie.

Magdalena napisała:

„Dlaczego warto być aktywnym studentem?

Bo bycie studentem, studia oznaczają rozwój, nie tylko ten związany bezpośrednio z chodzeniem na wykłady i zdawaniem egzaminów. To czas podczas którego poznajemy ludzi z różnych środowisk, o różnych pasjach, próbujemy nowych rzeczy. Poszukując i odkrywając siebie, rozwijamy się. Smakujemy życie dając sobie jednak możliwość popełnienia błędów. Bycie aktywnym studentem dopełnia nasze wykształcenie, charakter, osobność sprawiając że stajemy się właśnie tym kim jesteśmy bądź chcemy być.”

Z kolei Aneta odpowiedziała na pytanie następująco:

"Dlaczego warto być aktywnym studentem?

Być studentem - to nic trudnego,
ale być aktywnym studentem,
....to dopiero sztuka!
Zdrowia nikt nie oszuka.
Każde kolokwium zaliczysz,
a piątek w indeksie nie zliczysz.
Matma, fiza, statystyka,
"Fit studenta" dwója nie tyka!
Na siłownie myk wieczorem,
a jutro możesz zostać doktorem!”

Obu aktywnym studentkom gratulujemy. A dla pozostałych mamy jeszcze jeden karnet – tym razem BeActive Open – i jeszcze jeden konkurs. Tym razem pytanie brzmi: "JAKIM SUPERBOHATEREM JESTEŚ?" Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres marketing@mors.ug.edu.pl

BeActive to karty fitness dla studentów. W Trójmieście, pozwalają skorzystać z 9 klubów partnerskich, w tym sieci Calypso.

Karnet BeActive uprawnia do korzystania z klubów w całej Polsce praktycznie bez ograniczeń: nie ma limitu wejść do klubu czy długości wizyt. Nie ma też długoterminowych umów (karnety są miesięczne i trzymiesięczne). Do tego dają ubezpieczenie NNW Allianz gratis.

środa, 20 maja 2015 roku, 12:24