fbpx Płatne staże w Komisji Europejskiej dla studentów i absolwentów | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Płatne staże w Komisji Europejskiej dla studentów i absolwentów

Komisarze Komisji EuropejskiejDo 31 sierpnia  2015 r. można składać wnioski na odbycie pięciomiesięcznego płatnego stażu w Komisji Europejskiej. Konkurs adresowany jest do studentów, którzy ukończyli przynajmniej trzy lata studiów oraz absolwentów uczelni wyższych. Odbywanie stażów będzie trwało od marca do lipca 2016 r.

Zgodnie z informacjami organizatorów, kandydaci do odbycia stażu w Komisji Europejskiej muszą spełniać następujące warunki:

- ukończone przynajmniej trzy lata studiów,

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego,

- bardzo dobra znajomość drugiego języka urzędowego Unii Europejskiej (wykaz języków urzędowych UE).

Dla kandydatów przygotowano ok. 1400 miejsc stażowych. Każdy stypendysta będzie otrzymywał wynagrodzenie w wysokości ok. 1 000 euro miesięcznie oraz zwrot kosztów podróży.

Więcej informacji: http://ec.europa.eu/stages/index_en.htm

środa, 22 lipca 2015 roku, 8:38