fbpx Ruszyła 40. edycja gdańskiego konkursu dla młodych naukowców | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Ruszyła 40. edycja gdańskiego konkursu dla młodych naukowców

Młody naukowiec Fot. Maciej GoniszewskiPrezydent Miasta Gdańska i Gdańskie Towarzystwo Naukowe zawiadamiają, że zamierzają po raz czterdziesty przyznać pięć równorzędnych, dorocznych nagród młodym pracownikom nauki za prace naukowe ukończone lub opublikowane w 2015 r., z zakresu dziedzin odpowiadających poszczególnym Wydziałom Towarzystwa:

Wydział I - Nauk Społecznych i Humanistycznych

Wydział II - Nauk Biologicznych i Medycznych

Wydział III - Nauk Matematyczno-Fizyczno-Chemicznych

Wydział IV - Nauk Technicznych

Wydział V - Nauk o Ziemi

Pisemne wnioski o przyznanie nagrody w jednej z wyżej wymienionych dziedzin nauki mogą składać członkowie Gdańskiego Towarzystwa Naukowego, względnie osoby pełniące funkcje kierownicze w uczelniach lub instytucjach naukowych mających swoją siedzibę na terenie miasta Gdańska. Wnioski prosimy składać w Biurze Gdańskiego Towarzystwa Naukowego (ul. Bielańska 5, pokój 41, 80-851 Gdańsk) w terminie do 16 listopada 2015 r. osobiście lub pocztą (liczy się data stempla pocztowego).

W celu zapoznania się z pełną treścią ogłoszenia należy pobrać pismo przewodnie oraz regulamin nagrody.

czwartek, 23 lipca 2015 roku, 11:29