fbpx Young Business Festival | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Young Business Festival

Plakat YBFStudiujesz? Jesteś młodym przedsiębiorcą? A może właśnie skończyłeś studia i nie wiesz, co zrobić dalej? Chcesz poznać tajniki sukcesu i dowiedzieć się jak możesz wpłynąć na losy swojej kariery? Możemy Ci pomóc! Zarezerwuj w swoim kalendarzu cztery dni dla Young Business Festival, zrób coś dla siebie i postaw na samorozwój!

Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto zaprasza na największy festiwal przedsiębiorczości w Polsce! 13-­‐17 października rusza VII edycja Young Business Festival. W ramach wydarzenia odbędzie się cykl otwartych prelekcji i szkoleń. Celem wydarzenia jest dostarczenie uczestnikom tego, czego brakuje im na co dzień: spojrzenia z innej perspektywy oraz zetknięcia teorii z praktyką podczas licznych prelekcji, warsztatów oraz sesji networkingowych, które zostaną przeprowadzone przez specjalistów z wielu branż.

Podczas festiwalu będziesz miał okazję porozmawiać z przedsiębiorcami, zadać im nurtujące pytania oraz dowiedzieć się jakie były ich sposoby na sukces.

Wydarzenie nie może odbyć się bez Ciebie! Zapraszamy na otwarcie wydarzenia 13 października oraz na drugi dzień festiwalu do Europejskiego Centrum Solidarności, zaś trzeciego i czwartego dnia tj. 16 i 17 października spotkamy się w Olivia Business Centre O4 w Gdańsku. Wśród prelegentów między innymi: Monika Czaplicka, UBER, Brand24, Kamil Kozieł, UXPin, Mobile Vikings oraz agencja Engine.

Wydarzenie jest w pełni bezpłatne. Dokładny harmonogram, a także informacja o zapisach pojawią się na początku października na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku.

Plakat Young Business Festival
środa, 30 września 2015 roku, 16:05