fbpx Jak komercjalizować badania | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Jak komercjalizować badania

laboratorium chemiczne Fot. FreeimagesCentrum Transferu Technologii UG zapraszają na spotkanie informacyjne, dotyczące zasad komercjalizacji wyników badań naukowych lub prac rozwojowych, a także know-how związanego z tymi wynikami, wygenerowanych przez pracowników UG.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 1 grudnia 2015 r., o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Biblioteki Głównej UG (parter).

Spotkanie skierowane jest do:

Wszystkich osób zainteresowanych działalnością Centrum Transferu Technologii UG oraz komercjalizacją wyników badań naukowych oraz know-how związanego z tymi wynikami.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 30 listopada 2015 r. na adres e-mail: biuro@ctt.ug.edu.pl

PROGRAM:

1. Przedstawienie działalności Centrum Transferu Technologii UG oraz spółki celowej UG – TechTransBalt Sp. z o.o.;

2. Omówienie procedur związanych z komercjalizacją w Uniwersytecie Gdańskim;

3. Właściwe zabezpieczenie własności intelektualnej – współpraca z Rzecznikiem Patentowym UG.

Fot. Freeimages

czwartek, 19 listopada 2015 roku, 14:21