fbpx Taneczne ferie z Jantarem | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Taneczne ferie z Jantarem

Dzieci uczestniczące w Folkowych WakacjachZespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego JANTAR zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6-9 lat na warsztaty taneczne podczas ferii zimowych. Zajęcia potrwają od 22 do 26 lutego w Akademickim Centrum Kultury w Gdańsku przy ul. Wita Stwosza 58 w sali 41.

Zajęcia będą się odbywały w godzinach 9:00-15.00, ale dodatkowo w godzinach 7.30-9.00 oraz 15-16.30 sprawowana będzie opieka nad dziećmi.

Program:

•             zajęcia z tańców polskich, tańca towarzyskiego, klasycznego, współczesnego

•             śpiew, rytmika, zajęcia muzyczne

•             zajęcia plastyczne

•             zajęcia teatralne.

Koszt dla dzieci pracowników Uniwersytetu Gdańskiego - 200 zł (dla pozostałych - 350 zł).

Zapisy oraz dalsze informacje pod adresem mailowym: jantar@ug.edu.pl - liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

W zgłoszeniu proszę podać:

1.            Imię i nazwisko dziecka

2.            Datę urodzenia

3.            Rodzic pracownikiem UG - TAK/NIE

4.            Tel. kontaktowy do rodzica.

piątek, 12 lutego 2016 roku, 13:21