fbpx Poranek w radiu MORS | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Poranek w radiu MORS

poranek w radiu mors fot.: Maciej RusinowiczZbliża się maj, a w maju kwitną bzy i pisze się matury. Ale nie o maturach będzie mowa, a o wesołym życiu studenta.

W najbliższym "Poranku Radia MORS" przedstawimy różne ciekawe studenckie inicjatywy. Gościć będziemy studentów: Katarzynę Zamojską z III roku kulturoznawstwa, Pawła Trawińskiego z III roku ekonomii oraz Igę Budzyńską z II roku oceanografii, jak również Tomasza Pupacza z Akademickiego Centrum Kultury UG „Alternator”.

Porozmawiamy o zbliżającym się koncercieDymitr Szostakowicz. Gorzka wolność. Przestroga” w wykonaniu między innymi studentów Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, pomysłodawczynią którego jest p. prof. Jadwiga Rappe, a organizatorami – ACK Alternator wraz z Akademią Muzyczną w Gdańsku.

Wydziału Wokalno – Aktorskiego Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańs Studenci Wydziału Wokalno – Aktorskiego Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, Studenci Wydziału Wokalno – Aktorskiego Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku zaprosza na organizowany przez studentów kulturoznawstwa Kampus COOLtury, którego jedną z atrakcji będzie „Sztuka w kratkę – sztuka w dechę”.

Przybliżymy także inną inicjatywę ACK Alternatora – „Kręć Kilometry dla UG i wygraj rower” w ramach „European Cycling Challenge”.

Oprócz tego podzielimy się wrażeniami ze spotkania z uczestnikami wymiany młodzieży organizowanej przez Centrum Współpracy Młodzieży w Gdyni, którzy odwiedzili nasze radio, a przyjechali do nas z Ukrainy, Białorusi i Mołdawii.

Zaplanowaliśmy też kilka niespodzianek. Jedną z nich możemy już teraz zdradzić – w „Poranku” usłyszycie relację z Gdańskiego Festiwalu Impro „Podaj wiosło”.

Zaczynamy o 9:00, a za mikrofonami usiądą Joanna Łaszcz i Michał Fila.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Michał Fila
Treść wprowadzona przez: Michał Fila