fbpx Kontrowersje wokół ołtarza Wita Stwosza | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Kontrowersje wokół ołtarza Wita Stwosza

Zaproszenie na wykład prof. Stanisława WaltosiaGrabież ołtarza Wita Stwosza w czasie II wojny światowej wciąż budzi żywe zainteresowanie historyków i spory. Kontrowersje wokół ołtarza Wita Stwosza to temat wykładu prof. Stanisława Waltosia, międzynarodowej sławy specjalisty z zakresu procedury karnej i historii sztuki, który przyjedzie na Uniwersytet Gdański ze swoją najnowszą książką pod tytułem „Grabież ołtarza Wita Stwosza”.

Wykład jest otwarty.

Czas: 19 maja (czwartek) 2016, godz. 14.30

Miejsce: Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, Bałtycki Kampus UG w Gdańsku Oliwie, ul. Bażyńskiego 6, audytorium C.

Organizatorzy: Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, Wydawnictwo Wolters Kluwer oraz Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego

Wykład Profesora Stanisława Waltosia Kontrowersje wokół ołtarza Wita Stwosza, jest  połączony z promocją książki „Grabież ołtarza Wita Stwosza”.

Profesor Stanisław Waltoś jest emerytowanym profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego, wieloletnim dyrektorem Muzeum UJ - Collegium Maius, członkiem rzeczywisty PAN, międzynarodowej sławy specjalistą z zakresu procedury karnej i historii sztuki.

poniedziałek, 16 maja 2016 roku, 15:18