fbpx Konferencja Poszerz Horyzonty | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Konferencja Poszerz Horyzonty

"Świat rzeczywisty vs. świat wirtualny to hasło nieodłącznie kojarzone z XXI wiekiem. Jak przebiegać będzie ta rywalizacja w przyszłości? Jakie są bariery, zagrożenia, możliwości? W jaki sposób tworzymy wirtualną rzeczywistość? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań odnajdziecie już 31 maja w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej, dzięki konferencji organizowanej przez koło studenckie SimLE.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich studentów, a także maturzystów chcących pogłębić swoją wiedzę i poszerzyć tytułowe horyzonty. Ostatniego dnia maja w Gmachu Głównym wspomnianej wyżej uczelni zorganizowane będą tematyczne warsztaty, a także panel dyskusyjny oraz prelekcje.

Zapisy właśnie wystartowały! Więcej informacji oraz formularze zgłoszeniowe znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/239756423080640/

Plakat konferencji Poszerz Horyzonty

wtorek, 17 maja 2016 roku, 9:17