fbpx AIESEC University rusza z nauką języków obcych | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

AIESEC University rusza z nauką języków obcych

Baner AIESECJesteście zainteresowani nauką języków obcych z native speakerami? Chcielibyście poznać jak wygląda życie osoby z innego kraju? Mamy dla was świetną propozycję!

14 listopada ruszają warsztaty AIESEC University i będą trwały 5 tygodni. Dwa razy w tygodniu będziecie mieli okazję podszkolić wybrany język obcy z lektorem pochodzącym z danego kraju. Pamiętajcie, że lektorzy są ludźmi w naszym wieku więc na pewno będzie im miło jeśli pokażecie im miasto czy polską kuchnię. Językiem pomocniczym jest język angielski, czyli można skorzystać na tym nawet podwójnie!

Potrzebujemy tylko informacji jakie języki preferujecie dlatego przygotowaliśmy dla Was ankietę. Dzięki niej będziecie na bieżąco informowani o zapisach oraz otrzymacie więcej szczegółów na temat warsztatów. Zapraszamy!

Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe1-Iry6Kyz_9lhtuvDsrlAy_fQ5JJ8frnvULgVTCUTWgz8UQ/viewform

piątek, 14 października 2016 roku, 14:54