fbpx Program edukacyjny Gen Demokracji | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Komunikat o błędzie

Warning: igbinary_unserialize_array: unknown key type '51', position 1048040 in _dmemcache_get_pieces() (line 340 of /var/www/sites/all/modules/memcache/dmemcache.inc).

Program edukacyjny Gen Demokracji

Baner programu Gen DemokracjiInstytut Bronisława Komorowskiego zaprasza studentów, absolwentów szkół wyższych oraz wszystkie osoby zainteresowane, które nie ukończyły 35 roku życia, do udziału w programie edukacyjnym „Gen demokracji”.

Program „Gen Demokracji” organizowany przez Instytut Bronisława Komorowskiego skierowany jest do młodych ludzi, którzy chcą wnieść wkład do dyskusji o kształcie demokracji, uzyskać praktyczną wiedzę o funkcjonowaniu różnych obszarów życia publicznego oraz udoskonalać umiejętności analityczne.

„Gen Demokracji” to:

- spotkania i dyskusje z liderami świata polityki, spraw europejskich, mediów, organizacji pozarządowych i think-tanków,

- praca zespołowa i indywidualna pod opieką specjalisty na tekstami analitycznymi,

- udział w projektach realizowanych przez Instytut Bronisława Komorowskiego (konferencje, debaty, wykłady).

Od uczestników oczekujemy:

- zainteresowanie tematyką europejską i społeczną,

- umiejętność sprawnego wyrażania myśli i poglądów na piśmie,

- znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Więcej informacji na temat projektu "Gen demokracji" znajduje się na stronie Instytut Bronisława Komorowskiego: http://bronislawkomorowski.org/2016/09/nowa-edycja-programu-gen-demokracji-zapraszamy-aplikowania/

piątek, 14 października 2016 roku, 15:58