fbpx Sopockie Warsztaty Logistyczne | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Sopockie Warsztaty Logistyczne

Baner Sopockich Warsztatów LogistycznychW tym roku odbędzie się III edycja Konferencji Sopockie Warsztaty Logistyczne, która jest coroczną inicjatywą członków Naukowego Koła Logistyki Uniwersytetu Gdańskiego. Jej celem jest promocja logistyki oraz konfrontacja wiedzy teoretycznej, zdobywanej podczas zajęć na uniwersytecie z praktycznym jej zastosowaniem w gospodarce.

Konferencja odbędzie się 17 - 18 listopada bieżącego roku na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Do wygłoszenia prelekcji i poprowadzenia warsztatów organizatorzy zaprosili przedstawicieli z przedsiębiorstw: ZF Polpharma, TransRach, PKN EPAL, Federal-Mogul Bimet, PKP SKM Trójmiasto, TimoCom i Kancelarii Brokerskiej WTB.

Więcej na stronie Naukowego Koła Logistyki.

czwartek, 20 października 2016 roku, 14:49