fbpx X edycja Konferencji Project Management | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

X edycja Konferencji Project Management

Baner Konferencji Project ManagementX edycja Konferencji Project Management to niesamowita okazja do poznania wskazówek, technik i narzędzi sprzyjających sprawnemu poruszaniu się w obrębie zarządzania projektami. W tym roku konferencja jest zaplanowana 6-7 kwietnia w Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Piaskowej 9 w Sopocie.

Wydarzenia, które przygotowało Koło Naukowe Strateg w ramach tegorocznej edycji Konferencji PM służyć mają rozwojowi kompetencji zarządzania projektami oraz osiąganiu coraz lepszych wyników w pracy ze swoimi zespołami.

Konferencja podzielona jest na część teoretyczną i warsztatową. W pierwszym dniu konferencji prelegenci z różnych branż i środowisk opowiedzą o zagadnieniach teoretycznych w zakresie zarządzania projektami. Z kolei drugiego dnia przewidziane są warsztaty prowadzone przez praktyków PM.

Wstęp na Konferencję Project Management jest całkowicie BEZPŁATNY.

Informacje na temat konferencji i biorących w niej udział prelegentów uaktualniane będą na bieżąco na profilu: www.facebook.com/konferencjapm oraz na stronie internetowej: www.konferencjapm.pl.

Organizatorem konferencji jest Koło Naukowe Strateg: www.facebook.com/knstrateg.

piątek, 17 marca 2017 roku, 12:34