fbpx Studencki konkurs biznesowy | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Studencki konkurs biznesowy

Huta Fot. Ant Rozetsky/UnsplashSprawdź swoje umiejętności biznesowe w the Most Valuated Competition – konkursie biznesowym organizowanym przez Studenckie Koło Naukowe Inwestor - www.skninwestor.com przy Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.

Do zdobycia czekają czytniki Kindle, skrócony proces rekrutacji do firmy General Electric, vouchery na szkolenia z MS Excel na dowolnym poziomie o łącznej wartości około 1500 zł, i wiele innych cennych nagród!

The Most Valuated Competition to konkurs biznesowy, oparty o pełną wyzwań branżę produkcji, w którym trzyosobowe drużyny wcielą się w przedsiębiorców prowadzących własne spółki. Czekają na Ciebie trzy tygodnie pasjonującej rozgrywki i mnóstwo doświadczeń do zdobycia.

Rejestracja trwa do 7 kwietnia 2017r.

Wejdź na stronę www.themvc.pl i dowiedz się więcej.

wtorek, 21 marca 2017 roku, 14:49