fbpx Tydzień Organizacji Studenckich | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Tydzień Organizacji Studenckich

Baner Tygodnia Organizacji StudenckichJuż 27 marca 2017 rusza druga edycja Tygodnia Organizacji Studenckich na Wydziale Ekonomicznym UG. Jest to impreza organizowana przez koła naukowe należące do Sopockiego Forum Organizacji Studenckich. Forum powstało w 2014 rok z inicjatywy Koła Naukowego Public Relations. W tej chwili do SFOS należy już 14 organizacji studenckich z Wydziału Ekonomicznego i Zarządzania UG.

Tydzień Organizacji Studenckich rozpoczyna się 27 marca i trwać będzie do 30 marca. Przez pierwsze dwa dni odbywać się będą stosika promocyjne na terenie Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego, na których członkowie kół naukowych będą zachęcać studentów do aktywnego działania w organizacjach studenckich oraz przedstawiać płynące z tego korzyści.

Podczas całego tygodnia odbędą się szkolenia marketingowe, PR, finansowe oraz związane z e-biznesem. Wśród prowadzących będą min. Tomasz Woźniak z O4, Norbert Korus czy Adrianna Skwiercz.

Najważniejszym punktem TOS jest panel dyskusyjny pod hasłem: KARIERA Z KOŁEM SIĘ TOCZY, który obędzie się w środę 29 marca na Wydziale Ekonomicznym UG w auli O. Panel rozpocznie się o godzinie 11.30 i trwać będzie 1,5h.  W dyskusji zabiorą głos byli członkowie kół naukowych, a wśród panelistów wystąpią Maciej Biegajewski (FanyFon), Katarzyna Wielgomas, Mateusz Imko, Michał Laskowski czy Monika Zdroik. Czy warto działać w organizacjach studenckich? Jak pracodawcy patrzą na taki wpis w CV? Czy koła naukowe to praktyczna nauka czy tylko zabawa? Na te i inne pytania będziemy szukać odpowiedzi wraz z naszymi panelistami.

Celem SFOS jest zapoznania studentów z ofertą proponowaną przez poszczególne koła, ale także ukazanie, że warto, bo to doświadczenie cenne i przydatne w pracy zawodowej.

czwartek, 23 marca 2017 roku, 12:43