fbpx Wielkanocne spotkanie studentów zagranicznych | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Wielkanocne spotkanie studentów zagranicznych

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z corocznego wielkanocnego spotkania stypendystów programu Erasmus+ przebywających na UG.

Wspólne międzynarodowe biesiadowanie przy wielkanocnym stole poprzedzone było samodzielnym wypiekiem mazurków i przygotowaniem oryginalnych świątecznych ozdób.

Pożegnaliśmy zimę i przywitaliśmy wiosnę  obrzędem palenia Marzanny, a następnie wyruszyliśmy na leśny rajd tropem ukrytego, wielkanocnego zajączka.

Największym zaskoczeniem i atrakcją dla wszystkich okazał się zwyczaj „Śmigus- Dyngus”!

wtorek, 11 kwietnia 2017 roku, 13:32