fbpx Konkurs fotograficzny „Łap Ład!” | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Konkurs fotograficzny „Łap Ład!”

Logo konkursu Łap Ład!"Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza do udziału w trzeciej już edycji konkursu fotograficznego „Łap Ład”! Temat tegorocznej edycji to „Zielone Trójmiasto”.

Jeśli jesteś uczniem szkoły średniej lub studentem jednej z trójmiejskich uczelni wyższych i chciałbyś spróbować swoich sił jako fotograf oraz zwrócić uwagę na zalety czy mankamenty otaczających nas terenów zieleni, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wykonać dwa zdjęcia na terenie Trójmiasta, z których pierwsze ukazywać będzie przestrzenie Waszym zdaniem zadbane i estetyczne, a druga fotografia przedstawiać będzie tereny symbolizujące nieład przestrzenny i brak estetyki, który tak często dotyka miejskich terenów zieleni.

Na Wasze prace czekamy do 5 maja. Zgłoszenia, opatrzone krótkim komentarzem odnoszącym się do miejsca wykonania zdjęcia oraz powodem, dla którego wybraliście dany teren, prosimy wysyłać na adres mailowy: zielone3miasto@gmail.com. Zapraszamy również do śledzenia naszego wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/281418162311770/".

Natalia Kanka

środa, 19 kwietnia 2017 roku, 14:19