fbpx Konkurs podatkowy KPMG | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Konkurs podatkowy KPMG

Baner konkursu KPMGTrwa rejestracja do konkursu podatkowego Tax’n’You 2017. Nie czekaj, sprawdź się w konkursie i rozpocznij karierę w charakterze doradcy podatkowego w jednym z biur KPMG w Polsce oraz zdobądź nagrody finansowe i rzeczowe.

Tax’n’You to coroczny konkurs z zakresu doradztwa podatkowego, który pozwala skonfrontować wiedzę akademicką o prawie podatkowym z wymaganiami, jakie obecnie stawia rynek przed nowoczesnym doradcą podatkowym.

Konkurs skierowany jest do:

• studentów III roku studiów licencjackich podejmujących studia II stopnia,
  • studentów III, IV lub V roku jednolitych studiów magisterskich,
  • studentów l lub II roku studiów magisterskich uzupełniających,
  • absolwentów, którzy ukończyli studia magisterskie w 2016 roku.

Aby wziąć udział w konkursie Tax’n’You należy wejść na stronę kpmg.taxandyou.pl i do 24 kwietnia wypełnić formularz rejestracyjny oraz rozwiązać ankietę konkursową. Na podstawie udzielonych odpowiedzi i czasu rozwiązania ankiety do finału zostaną zakwalifikowane 24 osoby, które 19 maja wezmą udział w finale w Warszawie. Na rozgrywkę finałową składają się trzy zadania: kazus, prezentacja oraz znajomość terminologii podatkowej. Uczestnicy będą pracować w grupach, jednak ich starania będą oceniane indywidualnie przez Kapitułę Konkursu. Na 24 finalistów czekają umowy o pracę lub płatne praktyki w jednym z biur KPMG w Polsce, atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz nagrody finansowe dla najlepszej trójki (I miejsce – 5000 zł, II miejsce – 3000 zł, III miejsce – 2000 zł).

Rejestracja do konkursu trwa do 24 kwietnia.

Więcej informacji na stronie: kpmg.taxandyou.pl

piątek, 21 kwietnia 2017 roku, 14:52