fbpx Warsztaty radiowe dla studentek z Moskwy | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Warsztaty radiowe dla studentek z Moskwy

Grupa 6 studentek slawistyki  Uniwersytetu Moskiewskiego im. M. Łomonosowa uczestniczy w warsztatach radiowych w Radiu MORS. Podczas zajęć poznają techniki montażu, pracy przed mikrofonem oraz zasady produkcji radiowej. Warsztaty, prowadzone od 24 do 28 kwietnia , służą także integracji pomiędzy polskimi i rosyjskimi studentami. Jednocześnie studenci z Naukowego Koła Radiowców realizują zadania w ramach projektu „Stereotypy wizerunku Polaka i Rosjanina. Media a rzeczywistość”. Inicjatorem warsztatów i projektu ze strony polskiej jest dr Monika Białek, a ze strony rosyjskiej prof. Olga Leshkova.

Szkolenie w studiu radiowym Radia MORS Fot Marta DemartinWywiad ze studentką z Moskwy przed studiem radiowym Radia MORS Fot. Marta DemartinSzkolenie w studiu radiowym Radia MORS Fot Marta Demartin
środa, 26 kwietnia 2017 roku, 15:27