fbpx Piknik z Karierą na Uniwersytecie Gdańskim | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Piknik z Karierą na Uniwersytecie Gdańskim

Plakat Pikniku z KarierąOferty praktyk i staży, oferty pracy, rozmowy rekrutacyjne (speed interview) oraz plenerowe warsztaty z kompetencji miękkich – Biuro Karier Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na Piknik z Karierą. Wstęp wolny. Na warsztaty obowiązują zapisy.

Czas: 23 maja 2017, godz. 10:00-14:00

Miejsce: przed budynkiem Biblioteki Głównej UG, Gdańsk, ul. Wita Stwosza 53

Organizator: Biuro Karier UG

Podczas pikniku uczestnicy będą mieli możliwość rozmowy z przedstawicielami firm: Alexander Mann Solutions, Arla Food, Barona, Hays, Manpower, Metsa, LPP, SKAT, Staples, State Street oraz WNS.

W programie również:

• oferty praktyk i staży, oferty pracy
  • rozmowy rekrutacyjne (speed interview)
  • plenerowe warsztaty z kompetencji miękkich (autoprezentacja i planowanie kariery zawodowej)
  • leżaki, lemoniada, kawa mrożona

Zapisy na warsztaty z kompetencji miękkich prowadzone przez trenerów z firm Alexander Mann Solutions oraz Manpower: https://bk.ug.edu.pl (zakładka Szkolenia)

Biuro Karier Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza do aktywnego spędzenia czasu i uaktywnienia swojej ścieżki kariery

poniedziałek, 22 maja 2017 roku, 15:45