fbpx VI Ogólnopolska Konferencja Prawa Sportowego | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

VI Ogólnopolska Konferencja Prawa Sportowego

fot. materiały promocyjne Już 26 maja 2017 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się VI Ogólnopolska Konferencja Prawa Sportowego. Tym razem przedmiotem rozważań zgromadzonych prelegentów i uczestników będzie analiza zagadnień związanych z rolą mediów w sporcie we wszystkich możliwych aspektach prawnych.

Uczestnikami Konferencji, obok specjalistów z dziedziny prawa sportowego i prawników-praktyków, będą też przedsiębiorcy z branży sportowej, a także działacze i przedstawiciele klubów sportowych.

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja, ktorej można dokonać poprzez wypełnienie formularza umieszczony na stronie internetowej: http://www.prawo-sportowe.ug.edu.pl. Termin rejestracji upływa 25 maja br.

Szczegółowy program

Strona na Facebook’u