fbpx Porozumienie o współpracy pomiędzy UG i Gdańskim Teatrem Szekspirowskim | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Porozumienie o współpracy pomiędzy UG i Gdańskim Teatrem Szekspirowskim

fot. archiwum UG Współpraca na rzecz wzajemnego popularyzowania nauki, wiedzy i kultury, wymiany doświadczeń w dydaktyce oraz organizacji wspólnych przedsięwzięć edukacyjnych i kulturowych to obszary wspólnych działań Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego w ramach podpisanego porozumienia o współpracy.

Ze strony Uniwersytetu Gdańskiego porozumienie podpisał JM Rektor UG prof. Jerzy Piotr Gwizdała, natomiast ze strony Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego- Dyrektor Teatru prof. Jerzy Limon.

Koordynatorami współpracy w ramach niniejszego porozumienia będą:

• Ze strony Uniwersytetu Gdańskiego- Magdalena Nieczuja-Goniszewska, Dyrektor Biura Rektora UG
  • Ze strony Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego- prof. Jerzy Limon, Dyrektor Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego

Porozumienie zostało podpisane 14 czerwca 2017 w Rektoracie UG.

środa, 14 czerwca 2017 roku, 23:09