fbpx Przedstawiciel UG na Akademickich Mistrzostwach Europy w futsalu | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Przedstawiciel UG na Akademickich Mistrzostwach Europy w futsalu

Tomasz Aftański po prawej na zawodach w Corum9-17 lipca 2017 roku w tureckiej miejscowości Corum rozgrywane są Akademickie Mistrzostwa Europy w futsalu. Drużyny Uniwersytetu Gdańskiego co prawda nie występują w tych zawodach, ale nie znaczy to że nie mamy tam swojego reprezentanta.

Zaszczytną funkcję Delegata Technicznego EUSA (Europejska Federacja Sportu Studenckiego) sprawuje tam Tomasz Aftański, na co dzień Z-ca Dyrektora ds. Sportowych Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UG oraz trener żeńskiej drużyny AZS UG Futsal Ladies występującej w Ekstralidze Futsalu Kobiet.

Warto dodać, że dla Tomasza Aftańskiego to jubileuszowe 10te zawody jako delegat techniczny EUSA. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

piątek, 14 lipca 2017 roku, 9:19