fbpx IV Ogólnopolskie Seminarium Prawa Ochrony Zabytków | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

IV Ogólnopolskie Seminarium Prawa Ochrony Zabytków

palac lubostronIV Ogólnopolskie Seminarium PRAWA OCHRONY ZABYTKÓW dla młodych naukowców, doktorantów i studentów im. Profesora Jana Pruszyńskiego odbędzie się w dniach 18-20 września 2017 r. w Pałacu w Lubostroniu.

Termin zgłaszanie tematów referatów wraz z abstraktami upływa 15 sierpnia 2017 r. Komitet Organizacyjny wybierze z nich 16 najciekawszych propozycji. Referaty zgłoszone, a nieprzyjęte do zaprezentowania podczas Seminarium, po zatwierdzeniu przez Radę Programową, będą mogły zostać przesłane do publikacji na łamach czasopisma Santander Art&Culture Law Review.

W programie oprócz prelekcji, dyskusji, debat oraz naukowych dysput, wiele atrakcji m.in. dyskusyjny klub filmowy, konkurs wiedzy o prawie ochrony zabytków oraz aukcja sfałszowanych dzieł sztuki.

Zaplanowanych jest łącznie 40 miejsc, o zakwalifikowaniu się na Seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia udziału i tematy referatów należy wysyłać na adres: dziedzictwo@prawo.ug.edu.pl

Bezzwrotna opłata seminaryjna wynosi 270 zł, (wyżywienie + noclegi).

Pobyt zaplanowany jest na terenie zespołu pałacowo-parkowego w Lubostroniu w pokojach 2-osobowych. Dojazd na miejsce należy organizować we własnym zakresie.

Po otrzymaniu informacji mailowej o przyjęciu zgłoszenia, opłatę za Seminarium należy przelać na konto bankowe Pałacu w Lubostroniu w PKO BP ŻNIN o numerze 16 1020 1505 0000 0902 0063 9906 – tytułem „SEMINARIUM PRAWA OCHRONY ZABYTKÓW” – co dopiero będzie równoznaczne z zakończeniem procedury zgłoszeniowej. Informację o konieczności wystawienia faktury VAT za pobyt, należy wskazać podczas dokonywania wpłaty.

Komitet Organizacyjny:

prof. dr hab. Kamil Zeidler – Uniwersytet Gdański