fbpx Dwie komedie i obdarowani | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Dwie komedie i obdarowani

Kadr z filmu Agentka specjalnej troskiOd piątku w Cinema3D 3 nowe filmy, a u nas już dziś do wygrania wejściówki na wrześniowe seanse w kinie w Galerii Morena. Żeby je zdobyć trzeba odpowiedzieć na pytanie co jest jeszcze dalej niż północ i dlaczego o to pytamy w kontekście poniższych filmów. Odpowiedź należy przesłać na adres mors@ug.edu.pl.

Agentka specjalnej troski

Bohaterem filmu jest dowódca elitarnej jednostki specjalnej RAID, który od czasu miłosnego zawodu staje się zatwardziałym wrogiem kobiet. Pech towarzyszy mu nie tylko w życiu prywatnym, ale również w pracy. Pewnego dnia otrzymuje zadanie, aby przygotować do egzaminów niezdarną policjantkę. Marzy ona o tym, aby zostać pierwszą kobietą w siłach specjalnych. Na jego nieszczęście nie może się jej szybko pozbyć, bo dziewczyna jest oczkiem w głowie swojego tatusia – Ministra Spraw Wewnętrznych.

Mamuśki mają wychodne

Codzienność w domu pełnym dzieci i obowiązków, to nie przelewki. Wiedzą o tym cztery matki, które dzień w dzień toczą walkę z niewyspaniem, brakiem czasu, wiecznym bałaganem i sztucznym uśmiechem, który ma komunikować ludziom, że wciąż "dają radę". Jako że pociechy bohaterek chodzą do tego samego przedszkola, również ich mamy postanawiają poznać się nieco lepiej w trakcie wspólnej kolacji. Początkowo niechętne, ostatecznie zostawiają dzieci pod opieką partnerów i wyruszają na z pozoru niewinne spotkanie. Na miejscu obawy szybko ustępują miejsca szczerym rozmowom i zabawie na całego. Tempo akcji i bicie serc przyspieszy do zawrotnej prędkości, gdy w jednym z barów poznają bezlitośnie przystojnego barmana o imieniu Luke (Adam Levine). Wkrótce okaże się, że na taki wieczór każda z nich czekała całe życie.

Obdarowani

Frank samotnie wychowuje swoją niezwykle uzdolnioną siostrzenicę Mary. Gdy talent dziewczynki ujawnia się, musi zawalczyć o prawa rodzicielskie z babcią dziewczynki.

środa, 16 sierpnia 2017 roku, 14:06