fbpx Na Stogach?! A to historia | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Na Stogach?! A to historia

Baner akcji Zrozumieć Sierpień 7Dom Sztuki GAK oraz grupa inicjatywna ze Stogów zapraszają na: Wernisaż wystawy “Na Stogach?! A to historia” oraz prezentację bajki “Wehikułem czasu po dzielnicy” - 18 sierpnia 2018 (piątek) godzina 18:00.

WSTĘP WOLNY

Mnóstwo ciekawych historii zapisało się w dziejach Stogów, wiele baśniowych, bo Stogi same są jak z bajki. Nasza grupa inicjatywna zebrała ciekawe historie i anegdoty dotyczące Stogów. A co z tego wynikło?! Zobaczcie sami!

o godzinie 18:00 zapraszamy na:

WYSTAWĘ o dawnych Stogach pt. “Na Stogach?! A to historia ”, będącą wynikiem naszych poszukiwań oraz sentymentalnych spacerów i rozmów o Stogach.

oraz

BAJKĘ dla dzieci - spektakl kamishibai pt. "Wehikułem czasu po dzielnicy" opowiadający w komiczny sposób historie naszej dzielnicy.

Bonusy:

o godzinie 16:00 wszystkie dzieci zapraszamy na warsztaty plastyczne "A tu kiedyś był dom...".

o 17:30 zapraszamy na otwarcie wystawy “Co z Was wyrośnie?!” zrealizowanej z okazji 50-lecia Gdańskiego archipelagu Kultury

czwartek, 17 sierpnia 2017 roku, 15:05