fbpx Wykład komendanta głównego policji na WNS | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Wykład komendanta głównego policji na WNS

nadinspektor Krzysztof GajewskiKomendant Główny Policji, nadinspektor Krzysztof Gajewski wygłosi na Wydziale Nauk Społecznych UG wykład pt.: "Rola i zadania Policji w państwie demokratycznym". Wykład odbędzie się 21 kwietnia 2015r., o godz. 11.30 w sali D 303.

nadinspektor Krzysztof Gajewski

Urodzony 17 kwietnia 1958 roku w Chełmnie. Ukończył studia na kierunku politologicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Służbę w Policji pełni od 1983 roku. Jest doświadczonym oficerem, umiejętności zawodowe zdobywał i doskonalił na różnych stanowiskach w służbie kryminalnej. Odbył szereg kursów i szkoleń specjalistycznych z zakresu kierowania zespołami ludzkimi, a także kurs prawa w Szkole Inspektorów Policji we Francji oraz szkolenie dot. zwalczania przestępczości organizowane przez francuskie MSW.

Przebieg służby na stanowiskach kierowniczych:

• Naczelnik Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego Komendy Rejonowej Policji Gdańsk-Południe
  • Zastępca Komendanta Rejonowego w Komendzie Rejonowej Policji Gdańsk-Południe
  • Zastępca Komendanta Rejonowego Policji w Gdańsku
  • Komendant Miejski Policji w Gdańsku
  • Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy
  • Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku
  • I Zastępca Komendanta Głównego Policji
  • od 12 lutego 2015 r. - Komendant Główny Policji.
piątek, 17 kwietnia 2015 roku, 14:33