fbpx Obóz adaptacyjny dla nowych studentów | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Obóz adaptacyjny dla nowych studentów

Fragment strony www AdapciakaDostałeś się na studia? Parlament Studentów UG i Parlament Studentów PK zapraszają na ADAPCIAK 2015. W tym roku obóz adaptacyjny odbędzie się w Borzechowie 7-12 września. Opłata za uczestnictwo wynosi 490 zł.

Studentom rozpoczynającym studia ciężko jest zaaklimatyzować się w nowym miejscu. Naszym celem jest bezbolesne:) wprowadzenie naszych nowych koleżanek i kolegów w środowisko studenckie. W trakcie obozu będziemy przekazywać Wam cenne wskazówki dotyczące studiów oraz umiejętności radzenia sobie ze stresem.

Studenci którzy brali udział w poprzednich edycjach są lepiej przygotowani do rozpoczęcia studiów i nie są odosobnieni w środowisku uczelnianym. Naszym celem jest zintegrowanie “świeżo upieczonych” studentów poprzez wspólne zabawy i ciekawe warsztaty. Miłe chwile spędzone w studenckim gronie na długo pozostają w pamięci uczestników, a znajomości zawarte w trakcie obozu często trwają nie tylko przez okres studiów, ale przez całe życie!

W obozie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, które po raz pierwszy dostały się na pierwszy rok studiów pierwszego stopnia lub pierwszy rok jednolitych studiów magisterskich na Uniwersytecie Gdańskim lub Politechnice Koszalińskiej.

W programie:

- spotkania z Władzami Uczelni, przedstawicielami samorządów studenckich, kół naukowych, Akademickiego Związku Sportowego, a także byłymi członkami władz statutowych Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej oraz Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego,

- zawody sportowe oraz gry i zabawy grupowe,

- dyskoteki i karaoke,

- projekcje filmów,

- ogniska,

- spływ kajakowy,

- paintball,

- koncert zespołu “KUŚKA BROTHERS”

oraz ciekawe warsztaty i szkolenia, podczas których opowiemy Wam m.in. o tym jak się studiuje na Waszym wydziale, na co i na kogo trzeba uważać, jakie są warunki przyznawania stypendiów, jak “przeżyć” pierwszą sesję oraz jakie macie możliwości rozwijania zainteresowań na uczelni.

Zapewniamy:

- transport autokarem na trasie Gdańsk-Borzechowo-Gdańsk,

- noclegi w domkach z pełnym węzłem sanitarnym (www.borzechowo.pl),

- wyżywienie (trzy posiłki dziennie),

- ubezpieczenie NNW,

- pamiątkową koszulkę Adapciaka,

- nagrody niespodzianki dla najbardziej aktywnych,

- korzystanie ze sprzętu pływającego,

- udział w imprezie integracyjnej w trakcie roku akademickiego

Strona obozu adaptacyjnego 2015

środa, 22 lipca 2015 roku, 12:45