fbpx Konferencja w dziedzinie biologii eksperymentalnej roślin | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Konferencja w dziedzinie biologii eksperymentalnej roślin

Baner KonferencjiW imieniu Polskiego Towarzystwa Biologii Eksperymentalnej Roślin (PTBER) oraz Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (MWB UG i GUMed) mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję zatytułowaną.:

„Joint 7th Conference of the Polish Society for Experimental Plant Biology and the Intercollegiate Faculty of Biotechnology UG & MUG”

która odbędzie się 8 – 11 września 2015 roku w Gdańsku.

Konferencja PTBER to wydarzenie cykliczne, odbywające się co dwa lata, skierowane do polskich i zagranicznych naukowców pracujących w dziedzinie biologii eksperymentalnej roślin, a także biologii molekularnej i biotechnologii roślin. W tym roku, konferencja organizowana jest wspólnie z MWB UG i GUMed, w ramach prowadzonego obecnie przez Wydział Projektu „CENTRE OF MOLECULAR BIOTECHNOLOGY FOR HEALTHY LIFE Biotech solutions bringing health to living organisms and environment supported by mass spec-focused research platform” (MOBI4Health; FP7).

Szczegółowe informacje wraz z formularzem rejestracyjnym dostępne są na stronie projektu MOBI4Health.

poniedziałek, 27 lipca 2015 roku, 10:44