fbpx Rozpoczęcie nowego semestru w Instytucie Konfucjusza | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Rozpoczęcie nowego semestru w Instytucie Konfucjusza

Analekta Konfucjusza Fot. FreeimagesW Instytucie Konfucjusza przy Uniwersytecie Gdańskim praca wre! Tegoroczny wrzesień obfitował będzie w ciekawe wydarzenia, spośród których najważniejszym niewątpliwie będzie oficjalna ceremonia otwarcia Instytutu!

Jednak zanim będziemy mogli zaprosić Was do wspólnej zabawy podczas wspomnianej imprezy, chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych chińskim językiem i kulturą do uczestnictwa w zajęciach Instytutu, których kolejny semestr rozpocznie się już 7 września.

W nadchodzącym semestrze ponownie przygotowaliśmy dla Was szereg zajęć edukacyjnych, które przybliżą ich uczestnikom chiński język, kulturę i zwyczaje - zaś najlepsi spośród uczniów „IKa” będą mogli ubiegać się o wyjazd do Chin w ramach stypendiów konfucjańskich. Szczegółowa lista zajęć oferowanych w ramach Instytutu dostępna jest na naszej stronie internetowej.

Na Wasze zgłoszenia czekamy pod adresem e-mail: konfucjusz@ug.edu.pl

Zachęcamy Was także do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie znajdziecie informacje o bieżących wydarzeniach, planowanych imprezach, warunkach stypendialnych czy też linki do pomocy naukowych.

Na zdjęciu analekta Konfucjusza Fot. Freeimages

piątek, 28 sierpnia 2015 roku, 12:31