fbpx 16 Edycja Global Management Challenge | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

16 Edycja Global Management Challenge

Puchary dla zwycięzców Global Management ChallengeZarejestruj drużynę i weź udział w 16 Edycji Global Management Challenge! GMC Poland to rozbudowana symulacja biznesowa (największa na świecie!), w której biorą udział zespoły studenckie oraz firmowe. Drużyny podczas zmagań wcielają się w role zarządów przedsiębiorstw i rywalizują ze sobą na wirtualnym rynku.

To prestiżowe przedsięwzięcie wspierane jest przez największe firmy w Polsce (w poprzedniej edycji między innymi Deloitte, MasterCard, Orange Polska) oraz objęte honorowym patronatem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Narodowego Banku Polskiego.

W konkursie na równi z drużynami studenckimi uczestniczą zespoły z renomowanych firm w Polsce, w tym roku zespoły reprezentujące m.in. KGHM, Netia, Tauron, Robert Bosch, GK PGE.

Konkurs to okazja na zdobycie pierwszych praktyk menedżerskich, rozwinięcie umiejętności analitycznych, planowania strategicznego, analizy finansowej czy też pracy w zespole.

Rejestracja zespołów studenckich do 16 edycji GMC Poland trwa tylko do 20 października.

Zainteresowanych zapraszamy do rejestracji swoich zespołów!

Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji można znaleźć pod adresem: http://gmcpoland.pl/rejestracja/

Więcej informacji o GMC na www.gmcpoland.pl

środa, 9 września 2015 roku, 14:16