fbpx Dni otwarte Radia MORS 8 i 9 października | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Dni otwarte Radia MORS 8 i 9 października

Mors z mikrofonem Radia MORSZapraszamy do odwiedzenia studia radiowego studentów Uniwersytetu Gdańskiego - Radia MORS!

Dni otwarte to okazja, żeby poznać Radio MORS od reżyserki! Weź udział w audycji na żywo, spróbuj swoich sił przed mikrofonem, zobacz jak używa się profesjonalnych programów do montażu materiału dźwiękowego, sprawdź co to znaczy "za szybą", nagraj swój własny dźwięk, używając naszych najwyższej klasy rejestratorów radiowych i mikrofonów!

Podczas Dni Otwartych zapraszamy na spotkania z przedstawicielami działów Publicystyka, Muzyka, Sport oraz Kultura! Każdy z tych działów będzie miał szansę pokazać Wam, jak prowadzi się audycję, czy robi materiał.

Audycje podczas dni otwartych są prowadzone na żywo:

• 08.10* (09:00-11:00) Audycja Działu "Sport"
  • 08.10* (12:00-14:00) Audycja Działu "Kultura"
  • 09.10* (09:00-11:00) Audycja Działu "Publicystyka"
  • 09.10* (12:00-14:00) Audycja Działu "Muzyka"

*- o każdej pełnej godzinie, zapraszamy na "Aktualności" Radia MORS - oczywiście na żywo! :D

Jeszcze więcej informacji o Dniach Otwartych Radia MORS i przeróżnych spotkaniach z naszymi redaktorami już wkrótce!

Zapraszamy serdecznie!

czwartek, 8 października 2015 roku, 15:16