fbpx Wygraj pracę w grupie GPEC | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Wygraj pracę w grupie GPEC

Materiały promocyjne Grupy GPECPłatne praktyki, roczne stypendium i wreszcie gwarantowany etat w Grupie GPEC – to nagrody w II edycji konkursu „Kierunek Grupa GPEC”, który właśnie rusza dla studentów Politechniki Gdańskiej. Zgłoszenia można wysyłać do 30 maja.

Na najlepszych, którzy przejdą wielostopniowy proces rekrutacji, czekają najpierw płatne praktyki wakacyjne, a następnie roczne stypendium, które potrwa od października 2016 roku do czerwca 2017 roku. W trakcie stypendium studenci będą już współpracować z Grupą GPEC, realizując m.in. projekty techniczne, przygotowując specjalistyczne analizy czy dokonując audytów inżynierskich. Finalnym etapem programu będzie przynajmniej roczny etat w jednej ze spółek Grupy GPEC.

Jak to wszystko zdobyć? Kandydaci muszą być studentami kierunku studiów związanego z branżą na wydziałach: inżynieria lądowa i środowiska, elektrotechnika i automatyka, mechaniczny, oceanotechnika i okrętownictwo. Program dedykowany jest studentom studiów magisterskich, którzy planowo zakończą naukę w 2017 roku.

– Sam indeks to jednak za mało, aby wziąć udział w naszym konkursie. Zainteresowani studenci muszą wykazać się też wysoką średnią ocen oraz innymi osiągnięciami, które zapewnia dodatkowe punkty – wyjaśnia Marek Mikucki, członek kapituły programu „Kierunek Grupa GPEC” ze strony GPEC.

Jurorami w procesie rekrutacji, poza przedstawicielami Grupy GPEC, będą  także reprezentanci Politechniki Gdańskiej. Przedstawiciele Politechniki Gdańskiej wspólnie z ekspertami GPEC dokonają wstępnej selekcji kandydatów na podstawie wniosków zgłoszeniowych. Najlepsi kandydaci w kolejnym etapie wezmą udział w rozmowach kwalifikacyjnych i assessmentach kompetencyjnych, przygotowanych specjalnie na potrzeby programu przez ekspertów HR Grupy GPEC.

Aby wziąć udział w programie stypendialnym Grupy GPEC i Politechniki Gdańskiej należy do 30.05.2016 roku wniosek zgłoszeniowy na adres  e-mailowy: stypendium@gpec.pl. Wnioski dostępne są na stronie www.grupagpec.pl. Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do kolejnego etapu konkursu.

Materiały promocyjne Grupy GPEC
piątek, 13 maja 2016 roku, 14:20