fbpx Dołącz do zespołu Radia MORS | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Dołącz do zespołu Radia MORS

Plakat Radia MORSStudiujesz Dziennikarstwo i chcesz rozwijać swoją wiedzę w praktyce? A może studiujesz coś zupełnie innego, ale świat radia przyciąga Cię i magnetyzuje? Przyjdź na przesłuchania i dołącz do zespołu Radia MORS czyli Mega Otwartego Radia Studenckiego. Poszukujemy osób zainteresowanych dziennikarstwem radiowym, dziennikarstwem internetowym oraz pracą w zespole public relations.

Radio MORS to program nadawany 24 godziny na dobę, w pełni profesjonalne studio radiowe zlokalizowane na Wydziale Nauk Społecznych UG, a przede wszystkim reporterzy   na wszystkich wydziałach naszej uczelni. Audycje tworzone są przez studentów, według ich pomysłów i zgodnie z ich zainteresowaniami. Obecnie są to m.in. MORSjańska Lista Przebojów, Randka z Blondynką, Sportowy Dialog, Płyta Tygodnia, Indeks Gospodarczy, Muzyczne Rockowanie, Student Niedzielny, Raport Literacki, Magia Kina. Radia MORS można słuchać za pośrednictwem strony www.mors.ug.edu.pl

Wszystkich chętnych do zabierania mikrofonu na wydarzenia, prowadzenia autorskiego programu i realizowania dziennikarskiej pasji, zapraszamy na rekrutację! Wystarczy przygotować fragment prozy do przeczytania w czasie 1 minuty i krótką informację do opowiedzenia o sobie, swoich zainteresowaniach, pasjach, marzeniach itp. trwającą 2 minuty (tekst czytany i informacja o sobie muszą przestrzegać rygoru czasowego – nie krócej, nie dłużej).

Aby wziąć udział w przesłuchaniu należy przesłać zgłoszenie na adres mors@ug.edu.pl. W tytule wiadomości należy wpisać: NABÓR. Przedstawiciele redakcji skontaktują się z wszystkimi zainteresowanymi. Przesłuchania odbędą się w piątki 7 października i 14 października.

wtorek, 11 października 2016 roku, 15:27