fbpx Pozytywni i aktywni licealiści z Gdyni | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Pozytywni i aktywni licealiści z Gdyni

Zespół Be Positive Be Active,,Be Positive Be Active” - to projekt społeczny realizowany przez gdyńskich licealistów w ramach olimpiady „Zwolnieni z teorii”. Ma ona na celu zmotywowanie i zainspirowanie ludzi do realizacji własnych, wytyczonych przez siebie celów. Twórcy projektu chcą dać szansę młodym ludziom nauczyć się osiągać sukcesy, doprowadzać swoje plany do realizacji oraz cieszyć się życiem.

Do tej pory w ramach projektu, udało się zorganizować wykład motywacyjny pt.: "Bez granic", który odbył się w III LO w Gdyni 15 grudnia 2016 roku. W spotkaniu wzięło udział ponad 120 osób. Wysłuchały one prelekcji dwóch mówców, którzy niekonwencjonalnymi metodami zainspirowali i zmotywowali publiczność do spełniania własnych marzeń pomimo przeciwności losu.

Kolejnym wydarzeniem, które organizują licealiści są warsztaty taneczne z Przemkiem Wereszczyńskim, który jest wicemistrzem świata w salsie. Zajęcia odbędą się w Szkole Tańca Salsa Kings w C.H. Batory 5 marca w godz. 17:00-18:30.

Projekt został objęty patronatem Prezydenta Miasta Gdyni – Wojciecha Szczurka, a także Prezydenta Miasta Gdańsk – Pawła Adamowicza. Poza tym inicjatywę popierają m.in. Marcin Gortat, Marek Kamiński, Lotos Trefl Gdańsk i Arka Gdynia.

Zuzanna Adamiuk

czwartek, 23 lutego 2017 roku, 16:05