fbpx VII Dni Australii w Sopocie | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

VII Dni Australii w Sopocie

Koala śpi na drzewie Przyjdź na jedyny w Polsce festiwal poświęcony dalekiej „kangurolandii”, który organizujemy już po raz siódmy na terenie całego kraju! Organizatorzy - Paweł Wida i Karolina Sypniewska-Wida mieszkają na co dzień w Sydney i zarażają pasją i miłością do tego kraju. Razem prowadzą firmę Albion House, która od ponad 20-lat spełnia marzenia o wyjazdach do nauki czy pracy na dalekich antypodach i nie tylko!

Data: 7 kwietnia 2017r.

Miejsce: Sopot, Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Piaskowa 9, AULA C9

WSTĘP WOLNY!

VII Dni Australii to cykl prezentacji, filmików, warsztatów o nauce, życiu, pracy i podróżach po Australii. Podczas wyjątkowych spotkań dowiecie się m.in. jak spełnić swoje marzenia o wyjeździe edukacyjnym do ojczyzny koali, wombatów, kangurów i wielu innych zwierzaków. W każdym mieście czekają na Was warsztaty wyjazdowe prowadzone przez Pawła Widę, który od ponad 20 lat mieszka na Antypodach. Będziecie mogli również skorzystać z wyjątkowej okazji wzięcia udziału w darmowych konsultacjach dotyczących wyjazdów do Australii.

W Sopocie zapraszamy na opowieści z motocyklowej podróży po Australii Szymona Springera. Czekają na Was prezentacje, filmiki i wiele więcej. Wszystko z przepełnionej słońcem dalekiej Australii!

Zapraszamy do obejrzenia wystawy fotografii „Spełniając marzenia po drugiej stronie świata” naszych wspaniałych klientów, którzy właśnie są w Australii. Czeka na Was degustacja Australijskiego przysmaku dla odważnych, wystawa fotografii z Australii, kiermasz książek o tematyce Australii, a przede wszystkim wiele ciekawych nagród i możliwość wzięcia udziału w konkursie wiedzy o Australii, którego nagrodą główną będzie bilet w 2 strony do Australii dla jednego szczęśliwca.

Program wydarzenia:

17.30 Powitanie na VII DNIACH AUSTRALII

17.35 Miasta Australii- gdzie mieszka się najlepiej i dlaczego?

18.00 Degustacja Australijskiego przysmaku

18.05 Motocyklem przez Australię- Szymon Springer

18.50 Warsztaty wyjazdowe do Australii- jak zacząć i za ile?

19.20 Konkurs - wygraj bilet do Australii!

Darmowe konsultacje indywidualne dotyczące wyjazdów do Australii podczas trwania wydarzenia. Liczba miejsc ograniczona. Zapisz się już dziś i porozmawiaj z naszymi konsultantami. Chcesz się zapisać, podaj w tytule wiadomości miasto – SOPOT - oraz interesujący Ciebie temat konsultacji, poczekaj na potwierdzenie spotkania przez naszego konsultanta.

andrzej@albionhouse.com.pl

Szczegóły na www.dniaustralii.com   www.albionhouse.com.pl, www.facebook.com/Albionhouse1996

czwartek, 23 marca 2017 roku, 12:13