fbpx Konkurs na najlepszą pracę z etyki biznesu | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Konkurs na najlepszą pracę z etyki biznesu

praca przy komputerze fot. Thomas Lefebvre/ Unsplash Interesujesz się etyką w ekonomii i naukach pokrewnych? Zagadnienia takie jak społeczna odpowiedzialność biznesu, ład korporacyjny czy dobre praktyki na rynku finansowym nie są Ci obce? Masz pomysły jak przeciwdziałać nadużyciom gospodarczym? Jesteś autorem pracy na ten temat? Jeżeli Twoja praca została obroniona nie wcześniej niż w 2013 roku, to spróbuj swoich sił XII edycję KONKURSU VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu. Dla laureatów przewidziane są nagrody pieniężne.

W konkursie mogą wziąć udział studenci i absolwenci uczelni wyższych państwowych i niepaństwowych w Polsce, autorzy prac licencjackich, magisterskich, doktorskich, MBA, podyplomowych lub inżynierskich.

Zgłoszenie na konkurs powinno zawierać: wypełniony formularz zgłoszeniowy, skan/kopię dokumentu potwierdzającego obronę pracy (zaświadczenia o ukończeniu studiów lub dyplomu), egzemplarz zgłaszanej pracy oraz streszczenie w pliku DOC/DOCX lub PDF.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 31 lipca 2017 roku.

Komplet dokumentów należy przesłać drogą elektroniczną na email: konkurs@kpf.pl.

Organizatorami konkursu są: Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce oraz Akademia Leona Koźmińskiego.

Więcej informacji o konkursie na stronie Organizatora.

środa, 26 kwietnia 2017 roku, 13:26