fbpx wydarzenia | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Wiosenna ramówka Radia MORS 2024!
wiosenna ramówka 2024 okładkaSpragnieni słońca wypatrujemy wiosny, a w Radiu MORS już ją mamy! Wiosenna ramówka 2024 już dostępna!

WOŚP logo

UG gra dla WOŚP banerUniwersytet Gdański zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy już po raz czwarty! Aż 45 wyjątkowych aukcji, a każda złotówka więcej wesprze zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Jako Radio MORS również dokładamy swoją cegiełkę!

Raz na WOSie, Raz pod WOSem logo

Raz na WOSie, Raz pod WOSem logoEgzamin maturalny to moment, na który sporo uczniów czeka z niepokojem. Od wielu lat dla abiturientów z całej Polski jednym z największych wyzwań okazuje się WOS, czyli wiedza o społeczeństwie. Dane statystyczne są bezlitosne.

Morsowe święta baner

Morsowe święta grafikaOd początku do końca własna muzyka, tekst i produkcja. To wszystko dzięki zapałowi i talentowi członków Radia MORS! Zasmakował Wam zeszłoroczny „Mors w galarecie”? Zapraszamy Was na prawdziwe „Morsowe Święta”!

Co nowego w Radiu MORS baner

Co nowego w Radiu MORS banerCały czas się dzieje! Radio MORS prezentuje nowe audycje oraz znane programy w odświeżonych formułach! Informacje, rozrywka, sport, publicystyka, goście i dużo dobrej muzyki! Mega Otwarte Radio Studenckie nadaje całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Radio MORS rekrutuje baner

Radio MORS rekrutuje banerStudencie! Chcesz dołączyć do Radia MORS Uniwersytetu Gdańskiego? Nie wahaj się! Przyjmujemy studentów każdego kierunku! Ruszyła coroczna rekrutacja do redakcji.

Kim jesteśmy?

Wakacyjna ramówka Radia MORS 2023

Wakacyjna Ramówka Radia MORS 2023 banerStartuje letnia odsłona Radia MORS! W poniedziałek, 3 lipca 2023 roku, zakładamy rękawki do pływania i wskakujemy w tryb wakacyjny Mega Otwartego Radia Studenckiego UG!

Aktualności Radia MORS na żywo logo
Aktualności Radia MORS na żywo plakatJuż w czwartek, 25 maja, zapraszamy Was na wyjątkowy czwartek w Radiu MORS! Tego dnia nasz newsroom będzie rozgrzany do czerwoności - reporterzy wykonają masę telefonów, przeklikają milion klawiszy na klawiaturze, zmontują dziesiątki dźwięków.

Subskrybuj RSS - wydarzenia