fbpx Kuba Badach w Starym Maneżu | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Kuba Badach w Starym Maneżu

badach w gdanskuKuba Badach polski muzyk, kompozytor i wokalista a także aranżer i producent muzyczny. Znany przede wszystkim z występów w zespole muzyki pop Poluzjanci po prawie trzydziestu latach kariery postanowił nagrać swój pierwszy solowy, muzycznie autorski krążek.

Utworów z płyty "Oldschool" będzie można posłuchać podczas koncertów w Starym Maneżu 16 i 17 listopada  o godzinie 20:00. "Oldschool"  jak mówi sam artysta to płyta oparta na ciekawych melodiach osadzonych na bogatych strukturach harmonicznych spiętych wielopłaszczyznowymi aranżacjami. Muzyk wzorował się na brzmieniach takich artystów ja Stevie Wonder, Donald Fagen czy Quincy Jones. Na płycie można wyczuć jazzowy styl i echa lat 70, 80 i 90. Tego wydarzenia nie powinnien przegapić nikt kto  tęskni za starym, anbitnym popem.

Bilety dostępne na stronie klubu.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin
Treść wprowadzona przez: Marta Demartin