fbpx Pokaz filmu Rocky Horror Picture Show z inscenizacją na żywo | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Pokaz filmu Rocky Horror Picture Show z inscenizacją na żywo

rocky horrorJedyne takie wydarzenie w Trójmieście! Najdłużej wyświetlany film w historii zagości w murach uniwersytetu a razem z nim zmysłowi mieszkańcy galaktyki Transylvania, którzy w towarzystwie pozostałych postaci zejdą z ekranu na jedną noc.
Jest to pokaz na którym (zgodnie z tradycją) nie obowiązuje zwykła etykieta kinomana – można śpiewać, tańczyć, wykrzykiwać do ekranu, używać rekwizytów i odziać się w stroje odpowiednie na bal u transseksualnego szalonego naukowca. Można też po prostu usiąść wygodnie i doświadczać.

8 czerwca 2019r., godzina 17:30

Aula 1.43 WSTĘP WOLNY!
After Party: Mechaniczna Pomarańcza

Projekt zrealizowany w ramach konkursu AlterProjekt organizowanego przez Akademickie Centrum Kultury UG „ALTERNATOR”