fbpx Studenckie Spotkania Podróżnicze Menażki 2020 | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Studenckie Spotkania Podróżnicze Menażki 2020

menazki 2020Jesteś podróżnikiem, posiadasz masę ciekawych opowieści i chciałbyś się nimi podzielić – a przy okazji zgarnąć fajne nagrody? Jeśli tak, to Studenckie Spotkania Podróżnicze „Menażki 2020” są właśnie dla Ciebie!

Menażki to wydarzenie skierowane do studentów z całego kraju, którzy pasjonują się małymi i dużymi podróżami. Mile widziane są również osoby, które chcą poznać nowych ludzi, znaleźć inspirację… albo pretekst do wyruszenia w podróż marzeń. Każdy ze zgłoszonych uczestników opowie nam o swoich tegorocznych wyprawach, przeżyciach. Uczestnicy udzielą nam również wskazówek jak w łatwy i niedrogi sposób zwiedzić trochę świata.

Studenckie Spotkania Podróżnicze Menażki odbywają się od 2011 r. na terenie Kampusu UG. W trakcie pięciu ostatnich edycji przez Menażki przewinęło się ponad stu podróżników i podróżniczek, a wiele z nich z pewnością kontynuuje swoje pasje do dzisiaj.

VIII edycja Menażek odbędzie się w dniach 27-29 marca 2020 roku w Gdańsku. Pierwszy dzień to oficjalne rozpoczęcie Menażek, które otworzy pokaz filmu, a także spotkanie z zaproszonymi przez nas podróżnikami. W pozostałe dwa dni zainteresowani będą mieli okazję zobaczyć prezentacje uczestników, które przeniosą nas do innego miasta, kraju a może nawet kontynentu?

Trzy osoby, które zdobędą największą ilość punktów od publiczności mają szansę na specjalne nagrody. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma dodatkowo statuetkę – tytułową MENAŻKĘ 2020!

Byłeś uczestnikiem wakacyjnej podróży? Przemierzałaś bezdroża, pustynie lub górskie szlaki? Podróżowałeś rowerem, pieszo, stopem lub na jachcie? A może udaliście się razem na spontaniczny wyjazd?

Nie wahaj się! Zgłoszenia trwają do 15 lutego.

Wyślij nam swoje zgłoszenie i podziel się swoimi przeżyciami na Menażkach.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin
Treść wprowadzona przez: Marta Demartin