fbpx Nie tylko o piłce - przegląd sportowy | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Nie tylko o piłce - przegląd sportowy | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Nie tylko o piłce - przegląd sportowy

autor zdjęcia: Tevarak Phanduang

Interesujesz się sportem? Chcesz znać nowinki ze świata sportu? Śledź na bieżąco naszą nową zakładkę, w której nieustannie publikujemy najświeższe informacje ze sportowego życia. Ciągłe zestawienia i podsumowania, tylko u nas!

Lechia Gdańsk uległa na Stadionie Energa 0:1 w starciu z Pogonią Szczecin. Strzelcem kuriozalnej bramki, która spowodowała, że goście wywieźli 3 punkty był Alexander Gorgon. Martwiący jest fakt, że biało-zieloni oddali w całym spotkaniu zaledwie 1 celny strzał.

Świetny wynik Roberta Kubicy w niedzielnym wyścigu DTM na torze Zolder w Belgii. Polak zajął trzecie miejsce – najlepsze w swojej historii startów w tej serii.

Grafika: Tevarak Phanduang/unsplash.com

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin