fbpx Radio MORS rekrutuje! | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Radio MORS rekrutuje!

Radio MORS rekrutuje - banerStudencie! Chcesz dołączyć do Radia MORS Uniwersytetu Gdańskiego? Nie wahaj się! Przyjmujemy studentów każdego kierunku!

Kim jesteśmy?

Mega Otwarte Radio Studenckie to internetowa radiostacja nadająca 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Audycje (także na żywo) tworzą studenci według własnych pomysłów zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Regularnie nadajemy również nasz serwis informacyjny, a późnymi wieczorami proponujemy tematyczne pasma muzyczne. Do tego wywiady, reportaże i dużo dobrej muzyki przez cały dzień!

Kogo poszukujemy?

Do zespołu Radia MORS może dołączyć każdy, kto chce poznać warunki pracy w redakcji radiowej lub internetowej, chce zdobyć doświadczenie reportera radiowego lub redaktora strony internetowej, ma pomysł na interesującą audycję, chce zdobyć doświadczenie, zajmując się promocją radia. Szukamy także kreatywnych ludzi do tworzenia naszej strony internetowej oraz prowadzenia mediów społecznościowych.

Jak do nas dołączyć?

Napisz do nas na e-mail: mors@ug.edu.pl. W tytule wiadomości wpisz: NABÓR. Skontaktujemy się z Tobą i umówimy na przesłuchanie, na które wystarczy przygotować fragment prozy do przeczytania oraz krótką informację do opowiedzenia o sobie, swoich zainteresowaniach, pasjach.

Czekamy na Ciebie!

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz