fbpx SEA-EU Intensive Course na MWB już za chwilę! | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

SEA-EU Intensive Course na MWB już za chwilę!

Secrets of the AmberJuż w przyszłym tygodniu rozpocznie się intensywny kurs SEA-EU organizowany przez Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed we współpracy z Wydziałem Biologii UG.

Kurs „Secrets of the Amber” przeznaczony jest dla studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uczelni partnerskich SEA-EU.

W programie m.in.: wyprawa na zbieranie bursztynów, warsztaty poświęcone właściwościom fizycznym i chemicznym „kamienia życia”, zwiedzanie muzeum Bursztyny w Gdańsku oraz spacer po „lesie bursztynowym” w Muzeum Inkluzji UG.

Trzymajcie mocno kciuki za uczestników i organizatorów- by dali radę wstać o 4 rano i przywieźli z plaży wspaniałe bursztyny!

piątek, 1 lipca 2022 roku, 9:16