fbpx Konkurs na pracę magisterską o rynkach walutowych | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Konkurs na pracę magisterską o rynkach walutowych

Baner konkursuZapraszamy do udziału w I edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską na temat rynków walutowych. Pula nagród w konkursie wynosi 6 tysięcy złotych.

Celem konkursu, którego organizatorem jest firma Currency One, operator serwisu Walutomat, jest wybranie najlepszej pracy magisterskiej o tematyce nawiązującej do szeroko pojętego rynku walut. Uczestnikami mogą być studenci/absolwenci uczelni wyższych, których praca magisterska związana będzie z jednym z następujących zagadnień:

- kantory internetowe w Polsce,

- kantory stacjonarne w Polsce,

- platformy forex,

- międzybankowy rynek wymiany walut,

- bankowe platformy wymiany walut,

- transfery międzynarodowe,

- systemy rozliczeń transakcji walutowych,

- analiza fundamentalna i techniczna związana z rynkiem walutowym,

- regulacyjne aspekty dla rynku kantorów stacjonarnych i internetowych w Polsce.

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które obroniły prace magisterską w terminie od 15 września 2017 roku do 31 października 2018 roku. Najlepsza praca magisterska zostanie nagrodzona kwotą 3 tysięcy złotych. Pula wszystkich nagród wynosi 6 tysięcy złotych.

Szczegóły i zasady konkursu zostały określone w Regulaminie, z którym można zapoznać się na stronie: https://www.walutomat.pl/wp-content/uploads/2017/08/regulamin-konkursu_praca-magisterska-o-rynkach-walutowych.pdf

wtorek, 19 września 2017 roku, 12:50