fbpx Leżaki, muzyka, foodtrucki czyli Juwenalia z Radiem MORS | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Leżaki, muzyka, foodtrucki czyli Juwenalia z Radiem MORS

Poszukiwacze zaginionej auli Radio MORS UG plakat 1Zabawić się na kampusie UG? Dlaczego nie?

„Poszukiwacze Zaginionej Auli” to pierwsza tego typu gra terenowa w historii UG, która ma łączyć, a nie dzielić!

Studencie! Zabierz profesora.

Profesorze! Zabierz studenta.

Przeżyj podróż w nieznane i eksploruj trudno dostępne zakamarki wydziałów UG. Zgarnij atrakcyjne nagrody i przejdź z wykładowcą na „ty” w strefie chillout.

Akcja „Poszukiwacze Zaginionej Auli” to prawdziwy Escape Room na otwartej przestrzeni i świetna rozgrzewka na rozpoczęcie Juwenaliów w Trójmieście!

Na zwycięskie grupy czekają nagrody. W tym Nagroda Specjalna dla jednego z Was.

Startujemy w studiu Radia MORS na Wydziale Nauk Społecznych UG w czwartek 24 maja o godz. 13:13.

Dodatkowo od 11:00 do 18:00 strefa chillout: leżaki, muzyka, foodtrucki.

Zabierz znajomych, wykładowcę, sąsiada. Zgłoś grupę od 3 do 5 osób na adres: mors@ug.edu.pl. Czekamy do 20 maja.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/770182729839916/

Organizatorzy: